FC Barcelona - Bayern Mnichov 1:0, první zápas 1:0, postoupila Barcelona;Chelsea - Lyon 1:1, první zápas 1:2, postoupil Lyon
tenisPřidat do mých lig
Bouzková (2-ČR) - Serbanová (Kypr) 6:1, 6:2
Allertová (ČR) - Flinková (8-Rus.) 6:4, 7:5
Paoliniová (It.) - Smitková (ČR) 6:1, 6:7 (4:7), 6:3
Čtyřhra - finále
Cabal, Farah (3-Kol.) - J. Murray, Soares (2-Brit./Braz.) 6:4, 7:6 (7:4)
Dvouhra finále
Dvouhra - finále
Berrettini (It.) - Krajinovič (Srb.) 4:6, 6:3, 6:1
Čtyřhra - finále:
K. Skupski, N. Skupski (3-Brit.) - Daniell, Koolhof (N. Zél./Niz.) 6:3, 6:4
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
Desetiboj: 1. Doležal (ČR) 8117 (100 m: 11,07 - dálka: 722 - koule: 15,07 - výška: 195 - 400 m: 48,65 - 110 m př.: 14,63 - disk: 45,78 - tyč: 475 - oštěp: 62,50 - 1500 m: 4:38,77), 2. Rosenberg (Est.) 7950, 3. Brugger (Něm.) 7927, ...8. Lukáš 7589 (11,29 - 706 - 14,38 - 189 - 50,65 - 14,82 - 38,60 - 445 - 64,54 - 4:43,73), Helcelet (oba ČR) nedokončil.
Ženy:
Sedmiboj: 1. Kunzová (USA) 5971 (100 m př.: 13,65 - výška: 172 - koule: 14,15 - 200 m: 25,03 - dálka: 602 - oštěp: 43,41 - 800 m: 2:22,75), 2. O’Connorová (Ir.) 5881, 3. Cooksová (USA) 5873, ...11. Novotná 5579 (14,29 - 169 - 11,77 - 25,46 - 581 - 41,87 - 2:20,74), 12. K. Dvořáková 5522 (13,73 - 166 - 11,18 - 25,10 - 591 - 34,43 - 2:19,45), 16. B. Dvořáková (všechny ČR) 5290 (14,67 - 166 - 11,80 - 24,45 - 595 - 30,78 - 2:30,43).
Muži: 1. Kipchoge (Keňa) 2:02:37, 2. Geremew 2:02:55, 3. Wasihun 2:03:16, 4. Kitata (všichni Et.) 2:05:01, 5. Farah (Brit.) 2:05:39, 6. Tola (Et.) 2:06:57.
Ženy: 1. Kosgeiová 2:18:20, 2. Cheruiyotová (obě Keňa) 2:20:14, 3. Derejeová (Et.) 2:20:51, 4. Cheronová 2:20:52, 5. Keitanyová (obě Keňa) 2:20:58, 6. Sissonová (USA) 2:23:08.
volejbalPřidat do mých lig
Muži:
finále: Stojanovskij, Krasilnikov (4-Rus.) - Herrera, Gavira (5-Šp.) 2:0 (19, 13)
o 3. místo: Samba, Tidžan (7-Katar) - Rossi, Carambula (27-It.) 2:1 (-13, 15, 10)
Ženy:
finále: Ana Patrícia, Rebecca (10-Braz.) - Hermannová, Nausch Sluková (1-ČR) 2:0 (23, 24)
o 3. místo: Clancyová, Artachová (11-Austr.) - Hughesová, S. Rossová (9-USA) 2:0 (18, 13)
semifinále: Hermannová, Nausch Sluková - Clancyová, Artachová 2:0 (19, 18)
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 3:20:54,6, 2. Mikkelsen, Jaeger (Nor./Hyundai i20) -48,4, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C3) -1:04,8, 4. Meeke, Marshall (Brit./Toyota Yaris) -1:06,2, 5. Latvala, Anttila (Fin./Toyota Yaris) -1:21,1, 6. Sordo, Del Barrio (Šp./Hyundai i20) -1:26,7.
Průběžné pořadí MS (po 5 ze 14 soutěží): 1. Neuville 110, 2. Ogier 100, 3. Tänak (Est./Toyota Yaris) 82, 4. Meeke 54, 5. Evans (Brit./Ford Fiesta) 43, 6. Mikkelsen 30.
Týmy: 1. Hyundai 157, 2. Toyota 120, 3. Citroën 117, 4. M-Sport Ford 78.
1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:31:52,942 (prům. rychlost 199,852 km/h), 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -1,524, 3. Vettel (Něm./Ferrari) -11,739, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -17,493, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -1:09,104, 6. Pérez (Mex./Racing Point) -1:16,614, 7. Sainz (Šp./McLaren) -1:23,826, 8. Norris (Brit./McLaren) -1:40,268, 9. Stroll (Kan./Racing Point) -1:43,816, 10. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -1 kolo.
Průběžné pořadí (po 4 z 21 závodů): 1. Bottas 87 b., 2. Hamilton 86, 3. Vettel 52, 4. Verstappen 51, 5. Leclerc 47, 6. Pérez 13.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 173, 2. Ferrari 99, 3. Red Bull 64, 4. McLaren 18, 5. Racing Point 17, 6. Alfa Romeo 13, 7. Renault 12, 8. Haas 8, 9. Toro Rosso 4.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Fuglsang (Dán./Astana) 6:37:37, 2. Formolo (It./Bora-hansgrohe) -27, 3. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe), 4. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott), 5. Woods (Kna./EF Education First), 6. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ), 7. Landa (Šp./Movistar) všichni -57, 8. V. Nibali (It./Bahrajn-Merida) -1:00, 9. Teuns (Belg./Bahrajn-Merida) -1:05, 10. Poels (Niz./Sky) -1:26, ...79. Kreuziger (ČR/Dimension Data) -13:11, 88. Černý (ČR/CCC), 94. Vakoč (ČR/Deceuninck-Quick Step) oba -17:39.
Muži: 1. Bruni (Fr.) 2:58,839, 2. Hart (Brit.) -0,404, 3. Brosnan (Austr.) -0,764, ...34. Král -7,299, v kvalifikaci 81. Štěpánek, 124. Pekař, 133. Folvarčný (všichni ČR).
Ženy: 1. Seagraveová 3:25,888, 2. Athertonová (obě Brit.) -0,855, 3. Hannahová (Austr.) -2,638.
Muži: 1. Cink (Kross Racing Team) 1:32:08, 2. Stošek (Vitalo Future Cycling) -28, 3. Škarnitzl (Mitas Mercedes-Benz Praha) -53, 4. Vastl (Superior XC Team) -1:18, 5. Ulík (Expres CZ-Tufo Team Kolín) -2:07, 6. Helta (SGR Specialized) -2:28.
Průběžné pořadí ČR (po 2 ze 6 závodů): 1. Škarnitzl 440, 2. Helta 330, 3. Cink 300.
Ženy: 1. Terpstraová (Niz.) 1:37:45, 2. Štěpánková (Superior XC Team) -2:09, 3. Čábelická (Gapp system-Cabtech MTB Racing Team) -3:15, 4. Sásková (ČS Specialized Junior MTB Team) -4:22, 5. Czeczinkarová (Mitas Mercedes-Benz Praha) -7:13, 6. Kučerová (Head Pro Team Opava) -7:26.
Průběžné pořadí ČR (po 2 ze 6 závodů): 1. Czeczinkarová 390, 2. Sásková 320, 3. Podgórská (Pol.) 300.
baseballPřidat do mých lig
(par 72): 1. Rahm, Palmer (Šp./USA) 262 (64+65+64+69), 2. García, Fleetwood (Šp./Angl.) 265 (65+68+64+68), 3. I Kjong-hun, Every (Korea/USA) 267 (65+69+65+68) a Gay, Sabbatini (USA/SR) 267 (60+70+66+71)
(par 71): 1. Leeová (Austr.) 270 (66+69+67+68), 2. Kim Si-jong (Korea) 274 (70+70+68+66), 3. Parková 275 (70+72+66+67) a Presselová 275 (71+66+70+68), 5. Khangová (všechny USA) 276 (72+72+64+68), Lópezová (Mex.) 276 (69+68+73+66), Amy Jang 276 (71+71+70+64), Ko Čin-jong 276 (70+70+67+69) a Pak In-pi (všechny Korea) 276 (68+70+68+70), ...48. Spilková (ČR) 286 (69+72+73+72)
1. Campillo (Šp.) 283 (72+71+69+71), 2. Crocker 285 (67+74+72+72), Suri (oba USA) 285 (71+71+72+71) a Van Rooyen (JAR) 285 (74+69+68+74), 5. Lipsky (USA) 287 (71+70+74+72), 6. Forrest (Skot.) 288 (75+70+69+74) a Kawamura (Jap.) 288 (75+69+71+73).
dostihyPřidat do mých lig
Memoriál Jaroslava Maška, rovinový dostih (1400 m, čtyřletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Bridport (ž. Verner, tr. Myšková, stáj Jakub Myška-Myšková), 2. Red Persian, 3. Tropical Bond. Čas: 1:24,14. Výrok: boj 1 1/4 - krk - 3/4.
Další dostihy:
I. Lysyanargent (žk. Plimlová) - Taurus - Top Gun
II. Wlastina (Florian) - Chica Querida - Taell
III. Mireček (žk. Liška) - Nátura - Perseon
IV. Mollys Best (ž. Filipová) - Rabbit Bated - Echo Rules
VI. Bee Chic (ž. Šafář) - Stuhna - Nelissa
VII. Dalandi (ž. Rája) - Reine d’Argent - Zafiro
VIII. Riverside (ž. Havelková) - Eowyn - Provence
ostatní sportyPřidat do mých lig
bouldering a rychlost
střelbaPřidat do mých lig
Ženy:
Sportovní pistole: 1. Grozdevová (Bulh.) 36, 2. Majorová (Maď.) 35, 3. Korakakiová (Řec.), ...v kvalifikaci 12. Anna Dědová (ČR).
Libovolná malorážka 3x40 ran: 1. Pejčičová (Chorv.) 464,0, 2. Pe Sang-hi (Kor.) 459,5, 3. Duestadová (Nor.), ...v kvalifikaci 43. Mazurová (ČR).
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži:
Dvouhra:
Finále: Ma Lung (Čína) - Falck (Švéd.) 4:1 (5, 7, -7, 9, 5),
semifinále: Ma Lung - Liang Ťing-kchun (Čína) 4:1 (8, -6, 9, 9, 12), Falck - An Če-hjon (Korea) 4:3 (-8, 7, -3, 4, 9, -2, 5).
Ženy:
Čtyřhra:
Finále: Sun Jing-ša, Wang Man-jü (Čína) - Hajataová, Itoová (Jap.) 4:2 (-8, -3, 8, 3, 10, 8),
semifinále: Sun Jing-ša, Wang Man-jü - Čchen Meng, Ču Jü-ling (Čína) 4:3 (3, 9, -9, -6, 6, -9, 5), Hajataová, Itoová - Hašimotová, Satoová (Jap.) 4:2 (9, -10, -14, 5, 5, 7).
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Coninx (Fr.) 1:50:36, 2. Gómez (Šp.), 3. Iden (Nor.) oba -2, ...Čelůstka (ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 8 závodů): 1. Luis (Fr.) 1523 b., 2. Alarza (Šp.) 1392, 3. Bergere (Fr.) 1287.
Ženy: 1. Zaferesová (USA) 1:59:52, 2. Learmonthová (Brit.) -1:41, 3. Brownová (Kan.) -2:13, ...17. Frintová (ČR) -5:07.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 8 závodů): 1. Zaferesová 2000, 2. Learmonthová 1781, 3. Spiveyová (USA) 1602, ...15. Frintová 623.